KULE VİNÇ EHLİYETİ, KULEVİNÇ EHLİYETİ, KULE VİNÇ KURSU, KULE VİNÇ EĞİTİMİ, EĞİTİMLERİ, KULE VİNÇ OPERATÖRÜ BELGESİ 


Kule Vinç ( kaldırma - yükleme )

Kule Vinç eğitimi

İşmakineleri ve operatörlük kursumuz tarafından kule vinç eğitimleri verilmeye başlanmıştır. İnşaat piyasasının ihtiyaç duyduğu kule vinç operatörü eğitimi veren kursumuz 10 günlük eğitim programları oluşturmuştur. Eğitime katılacak kursiyerler 10 gün boyunca sabah 09:00 akşam 17:00 saatleri arasında eğitim alanımızda uzman öğreticiler eşliğinde güvenli kule vinç kullanımı eğitimlerini alacaklardır. Unutmayalım ki bu tür iş makinalarını kullanırken iş güvenliği kurallarına uymak önem arz etmektedir. 10 Günlük eğitim programından geçen kursiyerlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı'nın onaylı sertifika sınavlarına girerler. Sınavda başarılı olan kursiyerler hak kazandıkları ( Kule Vinç Operatörlük Belgesi ) ile piyasa koşullarında iş bulma avantajı sağlayacaklardır.

Kule Vinç Operatörü


Kule vinç Operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, kule vinç kullanarak kaldırma yükleme işlerini emniyetli bir şekilde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli operatördür.

Alanda kaldırma yükleme işlemlerini emniyetli bir şekilde yapma bilgi ve becerisine sahip kişiler bu aracı kullanabilmek için iş kanununa göre kule vinç ehliyeti almalıdır.

Kule Vinç ehliyeti

Genel olarak kule vinçler, kaldırma, taşıma ve yükleme işlerinde kullanılan iş makinalardır. Ayrıca uygun bir şekilde kullanıldıkları takdirde, kaldırma yükleme işleriyle birlikte taşıma işlerinde de kullanılırlar. Bu işler kule vinçin, ilgili ekipmanları ile yapılır. Kule vinçler inşaat alanlarında çalışma ve taşıma kolaylığı sağlayan makinalardır..  

 

Bilgi için arayın: 0216 443 24 84 - 0216 523 37 79