free amp template

Kazıcı Yükleyici Belgesi

Kazıma Yükleme - Kanal Kazıcı, Kanal Kazıyıcı (Beko Loader - Beko Loder) Operatörü

Kazıcı Yükleyici Belgesi

Kazıcı Yükleyici Belgesi Nedir? Kazıcı Yükleyici Belgesi iş kanununa göre bu türde bir iş makinasını yasal olarak kullanabilmeniz için gerekli olan ve ancak bizden alacağınız eğitimler sonrasında yapılan sınav sonucuna göre verilebilen iş makinası ehliyeti türüdür.

Paletli ve lastik tekerlekli yükleyicileri ve ataşmanlarını kullanarak, çeşitli malzemeleri yükleme, taşıma, tünel kazma vb. işlemleri emniyetli bir şekilde gerçekleştirme ve yükleyicinin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişiler bu aracı kullanabilmek için iş kanununa göre Kazıcı-yükleyici ehliyeti almalıdır Eskavatör ekskavatör (excavator), transkavatör (traxcavator), loderler, skrayper(scraper), kanal kazıcılar, lastikli ve paletli iş makinaları. 

Yükleyici (Loder) Operatörü, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, paletli ve lastik tekerlekli yükleyicileri ve ataşmanlarını kullanarak, çeşitli malzemeleri yükleme, taşıma, tünel kazma vb. işlemleri emniyetli bir şekilde gerçekleştirme ve yükleyicinin bakım ve kontrolünü yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir. 

Kazıcı Yükleyici Belgesi 

 Paletli Hidrolik Ekskavatörün KULLANILDIKLARI YERLER

- Boru ve kablo döşenecek kanalların açılmasında,

- Kanal kazılmasında,

- Bataklıkların temizlenmesinde,

- Büyük çöp çukurlarının açılmasında,

- İnşaat sektöründe zeminlerin kazılması ve taşıyıcı araçlara yüklenmesi işlerinde kullanılırlar.

SHARE THIS PAGE!